ARCHIWUM

Thumb

ARCHIWUM
KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU
IX WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
KARATE TRADYCYJNE

Thumb



W dniu 21.05.2016r. w hali Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących przy ul. Dworskiej 8 odbyła się 9 Wrocławska Olimpiada Młodzieży w dyscyplinie karate tradycyjne. W zawodach wzięło udział 119 zawodników z następujących klubów z województwa dolnośląskiego: Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław, Klub Sportowy "HIKARI" Oleśnica, Klub Karate Tradycyjnego "SENTO - KAN" Chocianów, Klub Karate Tradycyjnego "KOBU" Wrocław w trakcie zawodów nie brakowało także licznej publiczności, która żywiołowo obserwowała zmagania zawodników. Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę i dyplom, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji medale.


Głównym partnerem zawodów byli: Miasto Wrocław, Młodzieżowe Centrum Sportu oraz Dolnośląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego.


Medalowe miejsca w poszczególnych konkurencjach zajęli:


Grupa A (7 lat i młodsi) 9 kyu dziewczynki –konkurencja KIHON:


1. Kamila Jakimowicz

2. Gabriela Ptak

3. Jagoda Kozłowska


Grupa A (7 lat i młodsi) 9 kyu chłopcy –konkurencja KIHON:


1. Patryk Nakoneczny

2. Józef Widomski

3. Maciej Smaga

3. Wiktor Michalski


Grupa A (7 lat i młodsi) 9 kyu dziewczynki i chłopcy –konkurencja KATA:


1. Milena Cieślak

2. Maciej Wiewióra

3. Oliwier Jasiński


Grupa A (7 lat i młodsi) 8-7 kyu dziewczynki i chłopcy –konkurencja KATA:


1. Kaja Zygmunt

2. Dominika Ziętek

3. Borys Umański

3. Maciej Bohr


Grupa B (8-9 lat) 9 kyu dziewczynki, chłopcy KATA:


1. Ida Nakoneczna

2. Maksymilian Skamel

3. Amelia Widomska

3. Marcel Feliks


Grupa B (8-9 lat) 8-7 kyu dziewczynki KATA:


1. Matylda Góra

2. Matylda Cichy

3. Maja Majchrzak

3. Adrianna Kuczyńska


Grupa B (8-9 lat) 8-7 kyu chłopcy KATA:


1. Szymon Bęczkowski

2. Michał Ziętek

3. Jakub Banaś

3. Karol Okoń


Grupa C (10-11 lat) 9-7 kyu chłopcy KATA:


1. Bartosz Żołądkowski

2. Wiktor Ptak

3. Tymon Serwata

3. Damian Szymczyszyn


Grupa C (10-11 lat) 9-7 kyu dziewczynki KATA:


1. Aleksandra Piasecka

2. Zuzanna Cichy

3. Aleksandra Durlak

3. Olga Siedlecka


Grupa C (10-11 lat) 6-1 kyu chłopcy KATA:


1. Roch Kupczak

2. Piotr Kurcz

3. Wojciech Krupacki

3. Hubert Pietrzak-Rogala


Grupa C (10-11 lat) 6-1 kyu dziewczynki KATA:


1. Magdalena Porębska

2. Natalia Miklas

3. Oliwia Karolewska

3. Patrycja Pańczyk


Grupa D (12-13 lat ) 9-7 kyu dziewczynki, chłopcy KATA:


1. Hanna Dziki

2. Dawid Lewański

3. Marcel Muszyński

3. Krystian Hutkiewicz


Grupa D (12-13 lat ) 6-1 kyu chłopcy KATA:


1. Filip Gągała

2. Jakub Karczmarzyk

3. Mikołaj Adamski

3. Piotr Bilski


Grupa D (12-13 lat ) 6-1 kyu dziewczynki KATA:


1. Kornelia Liwak

2. Hanna Sobkowiak

3. Emilia Kochańska

3. Aleksandra Skorna


Grupa E-KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCY/DZIEWCZYNKI:


1. Jakub Karczmarzyk, Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski

2. Magdalena Porębska, Aleksandra Piasecka, Hanna Dziki

3. Kornelia Liwak, Emilia Kochańska, Hanna Sobkowiak

3. Patrycja Pańczyk, Piotr Kurcz, Wojciech Krupacki


Zapraszamy do galerii

KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU kobu.pl