ARCHIWUM

Thumb

ARCHIWUM
KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU
VII PUCHAR MISTRZA
OTWART TURNIEJ KARATE TRADYCYJNEGO 2014

11 października 2014 roku we Wrocławiu odbyła się VII edycja Turnieju Puchar Mistrza, poświęconego pamięci SenseiHidetakiNishiyamy. Zawody objęte były honorowym patronatem Prezesa PZKT Włodzimierza Kwiecińskiego, Ambasady Japonii w Polsce, Urzędu Miejskiego Wrocławia, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Wśród osób startujących na zawodach pojawili się zwycięzcy Pucharu Świata i Pucharu Europy, medaliści mistrzostw świata i Europy.


W VII edycji turnieju wystartowało około 500 zawodników z ponad 35 klubów oraz ekipa z Czech. Dla zawodników z kadry narodowej uczestnictwo w turnieju było istotnym sprawdzianem do Mistrzostw Świata, które odbędą się w październiku br. w Genewie. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Prezes PZKT Pan Włodzimierz Kwieciński. Dla najmłodszych zawodników Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Radosław Mołoń, ufundował medale, a także puchary dla najmłodszego zawodnika i zawodniczki zawodów.


Po weryfikacji wyników Puchar Mistrza w rywalizacji klubowej trafił do AKT Niepołomice. Gratulujemy wyrównanej walki z Krakowskim KKT.


Gośćmi honorowymi turnieju byli nasi przyjaciele od lat wspierający klub w propagowaniu idei karate i aktywnego stylu życia: Renata Granowska, Agnieszka Rybczak - Radne Rady Miejskiej Wrocławia, Dorota Feliks - Dyrektor Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, Włodzimierz Kwieciński - Prezes PZKT, Krzysztof Neugebauer - Trener Kadry Narodowej PZKT, Michał Jaros - Poseł na Sejm RP, Paweł Rańda - Olimpijczyk, Jacek Owczarek - Prezes Fundacji Utalentowani.


Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.


Szczególnie dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom!


Zachęcamy do udostępnienia galerii z wydarzenia:


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.849149741792626.1073741831.333514706689468&type=3


Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turnieju


http://www.sportgame.com.pl/?q=node/2738


WYNIKI TURNIEJU:


DZIECI A1 - UR. 2007 I PÓŹNIEJ


DZIEWCZYNKI:


9-7 kyu


1 Ewa Czechowska - Krakowski KKT


2 Lilianna Nowicka - KK KONTRA Łęknica


3 Weronika Zapała - Krakowski KKT


3 Zuzanna Rogowska - KK Wejherowo


CHŁOPCY:


9-7 kyu


1 Gabriel Frątczak - TS SOKÓŁ AleksandrówŁódzki


2 Kuba Azierski - AKT Niepołomice


3 Kacper Raniszewski - AKT Niepołomice


3 Jan Pękala - AKT Niepołomice


DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY


6-1 kyu


1 Jakub Marcinczyk - AKT Niepołomice


2 Wiktor Janusz - AKT Niepołomice


3 Paweł Cieślak - AKT Rzeszów


3 Ignacy Krok - AKT Rzeszów


DZIECI A - UR. 2005-2006


DZIEWCZYNKI:


9-7 kyu


1 Anna Godyń - Krakowski KKT


2 Oliwia Pękala - AKT Niepołomice


3 Maja Pasternak - Krakowski KKT


3 Eliza Piszczek - Krakowski KKT


6-1 kyu


1 Zuzanna Turczyn - Roztoczański KKT Zamość


2 Julia Pogorzelska - AKT Niepołomice


3 Natalia Zapała - Krakowski KKT>


3 Zofia Taranczewska - Krakowski KKT


CHŁOPCY:


9-7 kyu


1 Antoni Czechowski - Krakowski KKT


2 Patryk Kosek - AKT Niepołomice


3 Jakub Ślusarczyk - AKT Niepołomice


3 Mieszko Luberda - AKT Niepołomice


6-1 kyu


1 Karol Chłopicki - Krakowski KKT


2 Wiktor Janusz - AKT Niepołomice


3 Jacek Kalinowski - Dolnośląska AKT Wrocław


3 Piotr Joniec - AKT Niepołomice


Dzieci B - ur. 2003-2004


DZIEWCZYNKI:


9-7 kyu


1 Gabriela Górecka - UKS KT ORZEŁ Września


2 Joanna Łyżwińska - Krakowski KKT


3 Karolina Paździerska - KK KONTRA Łęknica


3 Natalia Barańska - Krakowski KKT


6-4 kyu


1 Dominika Kmiecik - Krakowski KKT


2 Barbara Morajda - AKT Niepołomice


3 Weronika Misiaszek - KKT KOBU Wrocław


3 Patrycja Matuszewska - Instytut KT Włocławek


CHŁOPCY:


9-7 kyu


1 Kamil Rak - Krakowski KKT


2 Leon Chłopicki - Krakowski KKT


3 Bartosz Kozioł - Krakowski KKT


3 Gabriel Krawczyk - Krakowski KKT


6-4 kyu


1 Jakub Felchner - Łódzka AKT


2 Norbert Libiszewski - AKT Niepołomice


3 Maksymilian Filus - Krakowski KKT


3 Szymon Mielnik - Dolnośląska AKT Wrocław


DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY:


3-1 kyu


1 Bartłomiej Chojnacki - Krakowski KKT


2 Aleksandra Michalak - TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki


3 Michał Cieślak - AKT Rzeszów


3 Emanuel Samocki - AKT Rzeszów


Młodzik - ur. 2001-2002


DZIEWCZYNKI:


9-7 kyu


1 Aleksandra Mosiołek - Łódzka AKT


2 Klaudia Dyba - AKT Niepołomice


6-4 kyu


1 Weronika Kuźnik - KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń


2 Natalia Bulińska - Akademia Zdrowia i KT Włocławek


3 Karolina Meller - Głuchołaski KKT


3 Natalia Uruska - KK KONTRA Łęknica


3-1 kyu


1 Anna Raducka - KK 44 Łódź


2 Agata Gil - AKT Niepołomice


3 Agata Kalinowska - Dolnośląska AKT Wrocław


3 Julia Bittner - MUKS Bytom


CHŁOPCY:


9-7 kyu


1 Karol Piotrowski - AKT Niepołomice


2 Dawid Rzymski - UKS KT ORZEŁ Września


3 Wojciech Kudelski - Akademia Zdrowia i KT Włocławek


3 Maciej Bizukoić - KK KONTRA Łęknica


6-4 kyu


1 Sebastian Romaniak - Krakowski KKT


2 Mikołaj Kaim - KKT KOBU Wrocław


3 Eryk Rajczuk - Akademia Zdrowia i KT Włocławek


3 Jakub Zbierski - AKT SAMURAJ Gniezno


3-1 kyu


1 Mateusz Siadaczka - KK NIDAN Zielona Góra


2 Grzegorz Glica - Krakowski KKT


3 Arkadiusz Wilkosz - Krakowski KKT


3 Bartłomiej Borowski - TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki


Kadet - ur. 1999-2000


DZIEWCZYNKI:


9-4 kyu - kata


1 Natalia Janusz - AKT Niepołomice


2 Emilia Tietianiec - Łódzka AKT


3 Karolina Gardela - MUKS Bytom


3 Aleksandra Zawadzka - OK Byczyna


3 kyu - dan - kata


1 Katarzyna Goch - UKKT Janów Lubelski


2 Katarzyna Łuszczyńska - KK 44 Łódź


3 Karolina Adamczyk - Łódzka AKT


4 Zofia Adach - KK 44 Łódź


3 kyu - dan - kumite


1 Małgorzata Kipczak - AKT Rzeszów


2 Karolina Wyporek - Krakowski KKT


3 Weronika Wrotek - Toruński KKT KUMADE


3 Karolina Herian - AKT Niepołomice


CHŁOPCY:


9-4 kyu - kata


1 Marcin Szczygieł - KKT KOBU Wrocław


2 Jakub Szostak - Krakowski KKT


3 Łukasz Sigel - UKS KT ORZEŁ Września


3 Marcin Kosowski - UKS KT ORZEŁ Września


3 kyu - dan - kata


1 Kacper Dumieński - AKT Niepołomice


2 Michał Kłosek - MUKS Bytom


3 Patryk Piersiak - AKT Rzeszów


4 Martin Káčer - SKP VsetínCzechy


3 kyu - dan - kumite


1 MichałKłosek - MUKS Bytom


2 Damian Pietrzak - Łódzka AKT


3 Daniel Derewońko - MUKS Bytom


3 Karol Marek - AKT Rzeszów


JUNIOR - UR. 1997-1998


DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY:


9-4 kyu - kata


1 Weronika Kapczyńska - MUKS Bytom


2 Nicole Kula - MUKS Bytom


DZIEWCZĘTA:


3 kyu - dan - kata


1 Paulina Świercz - Łódzka AKT


2 Klaudia Mleko - Krakowski KKT


3 Dominika Vašíčková - SKP Vsetín Czechy


4 Ewa Podgórska - Łódzka AKT


3 kyu - dan - kumite


1 Ewa Podgórska - Łódzka AKT


2 Natalia Wcisło - AKT Rzeszów


3 Klaudia Mleko - Krakowski KKT


3 Joanna Piórek - AKT SAMURAJ Gniezno


CHŁOPCY:


3 kyu - dan - kata


1 Wiktor Staszak - AKT Niepołomice


2 Krystian Borowski - TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki


3 Damian Falkowski - KK Pruszków


4. YevhenBuzynski - Dolnośląska AKT Wrocław


3 kyu - dan - kumite


1 Paweł Barański - TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki


2 Paweł Tomasik - AKT Niepołomice


3 Wojciech Jeziorowski - Kluczborski KK


3 Kacper Słowikowski - KK Pruszków


Młodzieżowiec - ur. 1994-1995-1996


KOBIETY:


3 kyu - dan - kata


1 Agnieszka Sajdutka - AKT Rzeszów


2 Klaudia Piórek - AKT SAMURAJ Gniezno


3 Alicja Zalecińska - Kluczborski KK


4 Adrianna Bromek - KK Pruszków


3 kyu - dan - kumite


1 Alicja Zalecińska - Kluczborski KK


2 NikolettaDzióba - KK KONTRA Łęknica


3 Adrianna Bromek - KK Pruszków


3 Agnieszka Sajdutka - AKT Rzeszów


MĘŻCZYŻNI:


3 kyu - dan - kata


1 Radosław Dykczyński - Instytut KT Włocławek


2 Mateusz Szelągowski - Lubelski KKT


3 Krzysztof Buczek - Krakowski KKT


4 Piotr Dzierżanowski - Instytut KT Włocławek


3 kyu - dan - kumite


1 Dawid Rojowski - Kluczborski KK


2 Marcin Ałaszewski - KK 44 Łódź


3 Piotr Dzierżanowski - Instytut KT Włocławek


3 Maciej Bykowski - KK 44 Łódź


Senior - ur. 1993 i wcześniej


KOBIETY:


3 kyu - dan - kata


1 Aleksandra Gorzka - KK Pruszków


2 Anna Mleko - AKT Niepołomice


3 Joanna Musiał - AKT Niepołomice


4 Katarzyna Łuczak - Łódzka AKT


3 kyu - dan - fuku-go


1 Aleksandra Gorzka - KK Pruszków


2 Ewelina Pańczyk - Lubelski KKT


3 Katarzyna Łuczak - Łódzka AKT


MĘŻCZYŻNI:


3 kyu - dan - kata


1 Witold Kwieciński - Łódzka AKT


2 Paweł Janusz - AKT Niepołomice


3.

Jakub Głąb - AKT Rzeszów


4 Michał Janusz - AKT Niepołomice


3 kyu - dan - kumite


1 Damian Pawlik - KK Pruszków


2 Michał Dziurowski - Kluczborski KK


3 Piotr Lipczyk - KK 44 Łódź


3 Maciej Kalandyk - Kluczborski KK


Zapraszamy do galerii:

KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU kobu.pl