ARCHIWUM

Thumb

ARCHIWUM
KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU
WRATISLAVIA CUP 2016

ThumbW sobotę 05.03.2016 rozegrała się 9 edycja Międzynarodowego Turnieju dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym Wratislavia Cup 2016, organizowana przez Dolnośląską Akademia Karate we Wrocławiu. W tegorocznym Turnieju na matach walczyło 320 zawodników w wieku od 5 do 20 lat z 23 klubów z Polski oraz z 5 klubów z Czech (łącznie odbyło się 38 konkurencji). Nasz klub KKT "Kobu" Wrocław reprezentowało 16 zawodników: Anna Fall, Patrycja Pańczyk, Oliwia Karolewska, Maja Majchrzak, Mikołaj Kaim, Wojciech Krupacki, Roch Kupczak, Piotr Kurcz, Maciej Jeszko, Karol Ślęzak, Jan Hudon, Ignacy Makar, Szymon Bęczkowski, Szymon Dulewicz, Ksawery Myśliwiec i Andrzej Matoga.


Turniej Wratislavia Cup 2016 dla naszych zawodników był pierwszym sprawdzianem przed nadchodzącymi turniejami : XVI Pucharem Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym ORLEN 3-5.06.2016 Lublin oraz XXVII Mistrzostwami Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2016 17-19.06.2019.


Dla najmłodszych zawodników był to chrzest bojowy, który przeszli razem z rodzicami - pierwszy turniej karate w ich karierze o wymiarze międzynarodowym. Zdali.


W trakcie rozgrywek okazało się, że wszyscy nasi zawodnicy, którzy stanęli na podium lubią "brąz". Medale wywalczyli :

w konkurencji Kata: Maja Majchrzak i Piotr Kurcz,

w konkurencji kumite: Anna Fall i Mikołaj Kaim.


Zawodnikom, rodzicom i trenerom serdecznie dziękujemy za udział, życzymy dalszych sukcesów.


Zapraszamy do galerii

KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU kobu.pl