ARCHIWUM

Thumb

ARCHIWUM
KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU
TURNIEJ WRATISLAVIA CUP
ORAZ III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZTUK WALKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA

W sobotę 28.03.2015 w hali wielofunkcyjnej wrocławskiej AWF odbyła się kolejna edycja zawodów Wratislavia Cup 2015. Podczas zawodów wystartowało blisko 400 zawodników z całego kraju oraz Czech i Ukrainy. KKT "KOBU" Wrocław reprezentowało 21 zawodników którzy ł±cznie zdobyli 6 medali w tym 1 złoty- Marcin Szczygieł, 2 srebrne- Roch Kupczak, Oliwia Karolewska, 2 br±zowe- Patrycja Pańczyk i Bartosz Komór. Pozostali zaliczyli bardzo udane starty nierzadko odpadaj±c dopiero w ćwierćfinałach lub półfinałach.


Kolejnymi zawodami które odbyły się w niedzielę 29.03.2015 w Zielonej Górze był III Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. W turnieju tym wystartowało dwóch zawodników KKT "KOBU" Wrocław zdobywaj±c złoty medal -Julian Siwirski i srebrny medal - Roch Kupczak. Obydwa starty s± etapem przygotowań do startów docelowych na Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski Dzieci, tym bardziej ciesz± wyniki potwierdzaj±ce dobre wytyczne i założenia przygotowań jakie realizuje sensei Henryk Pepliński jako trener kadry klubu.


Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.



Wratislavia Cup 2015 wyniki



GRUPA A0 2008 i młodsi, do 8 kyu


CHŁOPCY

I Tomaszek Karol – Krakowski KK

II Pietrusiak Piotr – Krakowski KK

III Łaskarzewski Daniel – Krakowski KK

III Ko¶ciołek Hubert – DAK


DZIEWCZĘTA

I Kosydar Aleksandra – Krakowski KK

II Sroka Alicja – DAK

III Uryzaj Weronika – DAK

III Grado¶ Milena – Krakowski KK


GRUPA A0 2008 i młodsi, 7-6 kyu


CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA

I Sokołowski Krystian – Krakowski KK

II Zapała Weronika – Krakowski KK

III Patik Dominik – Czechy

III Cie¶lak Paweł – AKT Rzeszów


GRUPA A, 2006-2007, do 9 kyu


CHŁOPCY

I Kosydar Maciej – Krakowski KK

II Lubowicki Michał – Krakowski KK

III Garbala Adam – DAK

III Paternek Tomasz – DAK


DZIEWCZĘTA

I Krol Alicja – MUKS Bytom

II Kapon Zuzanna – DAK

III Bry¶ Jessica – DAK

III Idzikowska Wiktoria – DAK


GRUPA B, 2006-2007


CHŁOPCY 8-7 kyu

I KaĽmierczak Fabian – ORZEŁ Wrze¶nia

II Lasek Mateusz – AKT Opole

III Grzesiuk Mikołaj – Krakowski KK

III Wroński Wojciech – KK 44 ŁódĽ


DZIEWCZĘTA 8-7 kyu

I Czechowska Ewa – Krakowski KK

II Karolewska Oliwia – KOBU Wrocław

III Rutkowska Natalia – KK 44 ŁódĽ

III KaĽmierczak Kornelia – ORZEŁ Wrze¶nia


GRUPA B, 2006-2007


CHŁOPCY 6-4 kyu

I Raj Grzegorz – KK 44 ŁódĽ

II Kupczak Roch – KOBU Wrocław

III Łatka Mikołaj – Kluczborski KK

III Kalinowski Jacek – DAK


DZIEWCZĘTA 6-4 kyu

I ¦wi±tek Martyna – Krakowski KK

II Skarupova Klara – Czechy

III Choromańska Weronika – DAK


GRUPA C, 2004-2005


CHŁOPCY 9-7 kyu

I Biesaga Michał – Krakowski KK

II Zaj±czkowski Maksym – Krakowski KK

III Kasperek Karol – Krakowski KK

III Moniakowski Antoni – KK Kontra


DZIEWCZĘTA 9-7 kyu

I Pasternak Maja – Krakowski KK

II Fortuna Dagmara – Krakowski KK

III Piszczek Eliza – Krakowski KK

III Barańska Natalia – Krakowski KK


CHŁOPCY 6-4 kuy

I Rak Kamil – Krakowski KK

II Czechowski Antoni – Krakowski KK

III Wilk Oskar – AKT Rzeszów

III Komur Bartosz – KOBU Wrocław


DZIEWCZĘTA 6-4 kyu

I Łyżwińska Joanna – Krakowski KK

II Godyń Anna – Krakowski KK

III Zapała Natalia – Krakowski KK

III Taranczewska Zofia – Krakowski KK


CHŁOPCY 3-1 kyu

I Chłopicki Karol – Krakowski Karol

II Zawadzki Bartosz – OK Byczyna

III Ochalik Artur – AKT Rzeszów

III Samocki Emanuel – AKT Rzeszów


GRUPA D, 2002-2003


CHŁOPCY, 9-7 kyu

I Wolniak Mikołaj – ORZEŁ Wrze¶nia

II Krukowski Michał – CKT Wrocław

III Stajkowski Kacper – ORZEŁ Wrze¶nia

III Rzymski Dawid - ORZEŁ Wrze¶nia


DZIEWCZĘTA, 9-7 kyu

I Górecka Gabriela – ORZEŁ Wrze¶nia

II Szuba Natalia – AKT SAMURAJ Gniezno

III Miętka Sabina – Krakowski KK

III Pańczyk Patrycja – KOBU Wrocław


CHŁOPCY, 6-4 kyu

I Zbierski Jakub – AKT SAMURAJ Gniezno

II Kozioł Bartosz – Krakowski KK

III Bojanko Łukasz – IKT Włocławek

III Gryzik Dawid – MUKS Bytom


DZIEWCZĘTA, 6-4 kyu

I Firlit Natalia – Krakowski KK

II Jach Natalia – HIKARI Ole¶nica

III Jelonek Kornelia – HIKARI Ole¶nica

III Kopytowska Marta – KK 44 ŁódĽ


CHŁOPCY, 3-1 kyu

I Glica Grzegorz – Krakowski KK

II Chojnacki Bartłomiej – Krakowski KK

III Wilkosz Arkadiusz – Krakowski KK

III Zahradil Ted – Czechy


DZIEWCZĘTA, 3-1 kyu

I Kmiecik Dominika – Krakowski KK

II Majek Zuzanna – UKKT Praga Południe

III Markova Olivie – Czechy

III Mnich Urszula – AKT Rzeszów


GRUPA E, 2000-2001


CHŁOPCY, 6-4 kyu, KATA

I Szczygieł Marcin – KOBU Wrocław

II Sigel Łukasz – ORZEŁ Wrze¶nia

III Kosma Dominik – Czechy

IV Kaim Mikołaj – KOBU Wrocław


DZIEWCZĘTA, 6-4 kyu, KATA

I Kanarikova Adela – Czechy

II Skrzypczak Paula – KKT ORZEŁ Poznań

III Bacova Karolina – Czechy


CHŁOPCY, 6-4 kyu, KUMITE

I Sigel Łukasz – ORZEŁ Wrze¶nia

II Jurca Krystof – Czechy

III Kosma Dominik – Czechy


DZIEWCZĘTA, 6-4 kyu, KUMITE

I Bacova Karolina – Czechy

II Skrzypczak Paula – KKT ORZEŁ Poznań

III Kanarikova Adela – Czechy

CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Gmerek Wiktor – ORZEŁ Wrze¶nia

II Kacer Martin – Czechy

III Brzeziński Dominik – KT Wieluń


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Zachariasz Wiktoria – Krakowksi KK

II Raducka Anna – KK 44 ŁódĽ

III Łuszczyńska Katarzyna – KK 44 ŁódĽ


CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Kacer Martin – Czechy

II Budecki Stanisław – KK 44 ŁódĽ

III Moraszka Michał – DAK


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Kipczak Małgorzata – AKT Rzeszów

II Jaszczak Matylda – KK 44 ŁódĽ

III Kalinowska Agata – DAK


GRUPA F, 1998-1999


DZIEWCZĘTA, 6-4 kyu, KATA

I Kula Nicole – MUKS Bytom

II Kapczyńska Weronika –MUKS Bytom

III Góral Joanna – DAK


CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Kłosek Michał – MUKS Bytom

II Romaniak Hubert – Krakowski KK

III Łach Michał – Krakowski KK


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Podgórska Ewa – Łódzka AKT

II Wasickova Dominika – Czechy

III Kozłowska Natalia – KK Kontra


CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Kłosek Michał – MUKS Bytom

II Kardas Wiktor – OK Byczyna

III Pacierpnik Jakub – Kluczborski KK


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Podgórska Ewa – Łódzka AKT

II Kozłowska Natalia – KK Kontra

III Wasickova Dominika – Czechy


GRUPA G, 1995-1997


CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Sowa Michał – MUKS Bytom

II Buczek Krzysztof – Krakowski KK

III Kardas Konrad – OK Byczyna


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KATA

I Giebułtowicz Natalia – Kluczborki KK

II Mleko Klaudia – Krakowski KK

III Mielnik Magda – Krakowski KK


CHŁOPCY, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Rojowski Dawid – Kluczborki KK

II Sowa Michał – MUKS Bytom

III Buzinskiy Yevhen – DAK


DZIEWCZĘTA, 3 kyu – 1 DAN, KUMITE

I Zalecińska Alicja – Kluczborki KK

II Mleko Klaudia – Krakowski KK

III Dzióba Nikoletta – KK Kontra



Thumb

Thumb

Thumb

KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KOBU kobu.pl