Dzień Dziecka i egzaminy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DZIEŃ DZIECKA Z KOBU – W PLANIE GRY I ZABAWY SPORTOWE, ZABAWY PLASTYCZNE, ANIMACJE I DMUCHANIEC, DUŻO SŁODKOŚCI, MINI TURNIEJ KARATE ORAZ EGZAMINY.

Jeżeli ktoś z rodziców ma ochotę tradycyjnie można przynieść coś słodkiego, słodycze dla dzieci zapewniamy, woda i napoje będą, kawa i herbata też.

Co do egzaminu poniżej ściąga:
„ściąga jak się zapisać: proszę wejść na www.system.pukt.pl i wejść w profil dziecka i kliknąć „zapisz się na egzamin” :
9 kyu – na biały pas,
8 kyu na żółty pas,
7 kyu na pomarańczowy pas,
6 kyu na zielony pas,
5 i 4 kyu to niebieskie,
3-1 brązowe.

Jak klikną Państwo „zapisz na egzamin” to musimy to zatwierdzić i dopiero wtedy pojawia się opcja płatności.

Osoby zdające na biały pas nie mają obowiązku wykupowania licencji, osoby zdające na żółty i wyżej muszą mieć ważną licencje.

EGZAMINY ODBĘDĄ SIĘ W SOBOTĘ 3.06.2023 – godz. 10-14:00 podczas Dnia Dziecka organizowanego na terenach zielonych w Dolnośląskim Specjalnycm Ośrodku Szkolno – Wychowawczym przy ul. Dworskiej 8 we Wrocławiu.

UWAGA – sekcje przedszkolne (Radkowska, Gwieździsta i przedszkola z Operatora oraz Akademia Pana Kleksa) mają egzaminy na swoich zajęciach – szczegóły przekażą instruktorzy prowadzący, zapisy przez maila: sensei.ania@kobu.pl, sensei.wioleta@kobu.pl, sensei.piotr@kobu.pl

P.S. Kto się nigdy nie logował musi założyć swój profil – wchodzimy na system.pukt.pl logujemy się wpisując dane dziecka, następnie szukamy żeby dołączyć do klubu – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie, sekcja Łódzka 23, a dopiero potem znajdujemy swoją sekcję, gdzie chodzicie na zajęcia.

Wtedy klikamy opłać licencje i dopiero po opłaceniu możemy zapisać się na egzamin. Płatność licencji NIE DOTYCZY osób zdających na biały pas.”

pytania i szczegóły – mdubowiecka.kobu@gmail.com

Skip to content