Intensywne Półkolonie z KARATE TRADYCYJNYM

Klub Karate Tradycyjnego „KOBU” Wrocław zaprasza na Półkolonie z KARATE TRAYCYJNYM

Miejsce: Centrum Aktywności Twórczej Fabryka Talentów, ul. Kościelna 1b, 55-080 Smolec, http://www.fabrykatalentow.org.pl/
Termin: I turnus intensiv – 20 – 24 sierpnia
  II turnus intensiv – 27 – 31 sierpnia
Koszt: 450 zł/turnus *
Opłata zawiera 2 treningi dziennie, koszt pobytu z wyżywieniem – drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, zajęcia i opieka od poniedziałku do piątku (7:00-17:00), ubezpieczenie NNW, korzystanie ze standardowych półkolonii w Centrum, sali gimnastycznej, opłata za treningi i inne opłaty związane z realizacją półkolonii. Możliwe nocowanki za dodatkową dopłatą z czwartku na piątek.
 Program Obozu:
  • Treningi karate, gry i zabawy na sali gimnastycznej, turniej karate i inne, gry i zabawy ruchowe na boisku, spacery po lesie, kaligrafia, łamigłówki i animacje japońskie, zabawy taneczne, a także inne atrakcje.
 Organizatorzy:
  •  Klub Karate Tradycyjnego „KOBU” Wrocław – Stowarzyszenie
  • Centrum Aktywności Twórczej Fabryka Talentów
 Instruktorzy:  Łukasz Wójcik – 4 DAN, Piotr Dzierżanowski – 1 DAN
 Kontakt:  Małgorzata Dubowiecka 886-407-024, mdubowiecka.kobu@gmail.com
 Zapisy i wpłaty: e-mail: mdubowiecka.kobu@gmail.com, należy podać imie i nazwisko, rok urodzenia, stopień zaawansowania, dane kontaktowe – mail i telefon + wpłata 450 zł (płatne do 15 sierpnia).
Dane do wpłat: Klub Karate Tradycyjnego „KOBU” Wrocław – Stowarzyszenie, ul. Łódzka 23,      50-521 Wrocław; konto bankowe: BZ WBK 08 1090 1522 0000 0001 0651 7264 w treści przelewu: Intensywne Półkolonie 2018, imię i nazwisko uczestnika. W przypadku wpłaty zaliczki i rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowu, w przypadku wpłaty zaliczki, a braku miejsc zaliczka zwracana w całości.

*warunkiem rozpoczęcia grupy treningowej jest zgłoszenie i udział min. 6 osób. W przypadku braku osób można skorzystać z tradycyjnej oferty półkolonii w Centrum lub indywidualnie uzgodnimy ceny treningów.

Leave a Comment

Skip to content